700 000 €
58 €/m²
Property 56994 photo 1
Property 56994 photo 2
Property 56994 photo 3
Property 56994 photo 4
Property 56994 photo 5
Property 56994 photo 6
Property 56994 photo 7
Property 56994 photo 8
Property 56994 photo 9
Property 56994 photo 10
Property 56994 photo 11
Property 56994 photo 12
Property 56994 photo 13
Property 56994 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 34 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
930 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 4536
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 40795
  • Metry kw. 12044 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
600 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 5097
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
800 000 € 199 €/m²
  • Kod obiektowy 22088
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 4941
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
700 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 37791
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 33678
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
600 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 45278
  • Metry kw. 14530 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
800 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 50209
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
700 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 32248
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera