420 000 €
1494 €/m²
Property 56996 photo 1
Property 56996 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka281 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 281 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 23196
  • Metry kw. 821 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod obiektowy 11174
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
345 000 € 492 €/m²
  • Kod obiektowy 46034
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 56510
  • Metry kw. 155 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
490 000 € 638 €/m²
  • Kod obiektowy 62906
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera