Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 1656 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Eleftherio-Kordelio Neo Kordelio
Na zapytanie
Property 57018 photo 1
Property 57018 photo 2
Property 57018 photo 3
Property 57018 photo 4
Property 57018 photo 5
Property 57018 photo 6
Property 57018 photo 7
Property 57018 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 1656 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50126
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod obiektowy 62715
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod obiektowy 64649
  • Metry kw. 74 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
40 000 € 727 €/m²
  • Kod obiektowy 42339
  • Metry kw. 55 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
750 000 € 1027 €/m²
  • Kod obiektowy 63645
  • Metry kw. 730 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
340 000 € 944 €/m²
  • Kod obiektowy 62923
  • Metry kw. 360 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Wyłączny Sprzedaż
27 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 64843
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 49723
  • Metry kw. 20 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57018
  • Metry kw. 1656 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera