Sprzedaż - Działka 11350 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
380 000 €
33 €/m²
Property 57026 photo 1
Property 57026 photo 2
Property 57026 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka11350 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 60089
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
500 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 42549
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
400 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47487
  • Metry kw. 7320 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 49960
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
460 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 62244
  • Metry kw. 2084 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
330 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 36569
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 53251
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 21609
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
460 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34037
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera