400 000 €
1000 €/m²
Property 57038 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 16000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod obiektowy 11178
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod obiektowy 6655
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
475 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 53072
  • Metry kw. 1139 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod obiektowy 38693
  • Metry kw. 216 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 35049
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
380 000 € 577 €/m²
  • Kod obiektowy 64576
  • Metry kw. 658 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
475 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 11079
  • Metry kw. 2072 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 32656
  • Metry kw. 2305 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m

Subskrypcja newslettera