Na zapytanie
Property 57046 photo 1
Property 57046 photo 2
Property 57046 photo 3
Property 57046 photo 4
Property 57046 photo 5
Property 57046 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
150 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 63359
  • Metry kw. 2049 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
80 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 63108
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
853 000 € 725 €/m²
  • Kod obiektowy 63066
  • Metry kw. 1175 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m

Subskrypcja newslettera