215 000 €
206 €/m²
Property 57076 photo 1
Property 57076 photo 2
Property 57076 photo 3
Property 57076 photo 4
Property 57076 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka1040 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 44617
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Rekomendowane Sprzedaż
214 000 €
  • Kod obiektowy 65947
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1180 m
Sprzedaż
214 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 50338
  • Metry kw. 4423 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod obiektowy 64279
  • Metry kw. 202 m²
  • Odległość do plaży 186 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
300 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64069
  • Metry kw. 1516 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
192 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40278
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera