Sprzedaż - Działka 1483 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Michaniona Nea Michaniona
450 000 €
303 €/m²
Property 57091 photo 1
Property 57091 photo 2
Property 57091 photo 3
Property 57091 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka1483 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 890 metrów kwadratowych.

Lokalizacja