35 000 €
42 €/m²
Property 57110 photo 1
Property 57110 photo 2
Property 57110 photo 3
Property 57110 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka823 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
39 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 60272
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
48 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63521
  • Metry kw. 451 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
45 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 59365
  • Metry kw. 464 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
35 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 45377
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
37 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 65480
  • Metry kw. 536 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
40 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 48963
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
50 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 56137
  • Metry kw. 637 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
40 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 24784
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
40 000 € 251 €/m²
  • Kod obiektowy 55984
  • Metry kw. 159 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
33 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 52590
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera