85 000 € 75 000 €
38 €/m²
Property 57113 photo 1
Property 57113 photo 2
Property 57113 photo 3
Property 57113 photo 4
Property 57113 photo 5
Property 57113 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 837 m
  • Odległość od lotniska: 67 km

Opis

Na sprzedaż Działka1940 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 194 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 63108
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 52467
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
100 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 42269
  • Metry kw. 1070 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51865
  • Metry kw. 1346 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
107 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 50089
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
97 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 52623
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
120 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 50410
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
69 900 € 224 €/m²
  • Kod obiektowy 63410
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 3600 m

Subskrypcja newslettera