Sprzedaż - Działka 5687 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Vamos Drapanos
200 000 €
35 €/m²
Property 57163 photo 1
Property 57163 photo 2
Property 57163 photo 3
Property 57163 photo 4
Property 57163 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka5687 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 234 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 57163
  • Metry kw. 5687 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
189 000 € 414 €/m²
  • Kod obiektowy 65882
  • Metry kw. 456 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
215 000 € 206 €/m²
  • Kod obiektowy 57076
  • Metry kw. 1040 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
192 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 46924
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
240 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 51072
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Rekomendowane Sprzedaż
235 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65945
  • Metry kw. 4460 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
214 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 50338
  • Metry kw. 4423 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 51030
  • Metry kw. 3792 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera