185 000 €
1027 €/m²
Property 57166 photo 1
Property 57166 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,8
  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka180 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 325 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 21242
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
160 000 € 427 €/m²
  • Kod obiektowy 40840
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 28597
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
180 000 € 600 €/m²
  • Kod obiektowy 43125
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod obiektowy 44214
  • Metry kw. 151 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
160 000 € 637 €/m²
  • Kod obiektowy 14449
  • Metry kw. 251 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod obiektowy 5000
  • Metry kw. 504 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
150 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 41736
  • Metry kw. 705 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod obiektowy 3684
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²

Subskrypcja newslettera