695 000 €
197 €/m²
Property 57192 photo 1
Property 57192 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 98 km

Opis

Na sprzedaż Działka3518 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
590 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 65038
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
695 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 57192
  • Metry kw. 3518 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
600 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 32335
  • Metry kw. 6340 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
680 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 58882
  • Metry kw. 143484 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
650 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 24183
  • Metry kw. 4834 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34287
  • Metry kw. 89000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m

Subskrypcja newslettera