650 000 €
125 €/m²
Property 57279 photo 1
Property 57279 photo 2
Property 57279 photo 3
Property 57279 photo 4
Property 57279 photo 5
Property 57279 photo 6
Property 57279 photo 7
Property 57279 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 88 km

Opis

Na sprzedaż Działka5159 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 194 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
694 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 4766
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
525 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 47413
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera