160 000 €
38 €/m²
Property 57292 photo 1
Property 57292 photo 2
Property 57292 photo 3
Property 57292 photo 4
Property 57292 photo 5
Property 57292 photo 6
Property 57292 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 670 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka4110 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 677 €/m²
  • Kod obiektowy 56709
  • Metry kw. 236 m²
  • Odległość do plaży 338 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 41759
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
160 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 62322
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
160 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 65747
  • Metry kw. 51985 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
215 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 62926
  • Metry kw. 8832 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46788
  • Metry kw. 1451 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
235 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 50113
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
150 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 63283
  • Metry kw. 1968 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera