1 000 000 €
493 €/m²
Property 57341 photo 1
Property 57341 photo 2
Property 57341 photo 3
Property 57341 photo 4
Property 57341 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,35
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2025 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 700 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59594
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
900 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 22207
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 200 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 21930
  • Metry kw. 105000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 493 €/m²
  • Kod obiektowy 57341
  • Metry kw. 2025 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 146 €/m²
  • Kod obiektowy 7097
  • Metry kw. 6822 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
900 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 50142
  • Metry kw. 8628 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 35665
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 360 m

Subskrypcja newslettera