510 000 €
2015 €/m²
Property 57347 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,6
  • Odległość do morza: 5600 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka253 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 405 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod obiektowy 56996
  • Metry kw. 281 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod obiektowy 60631
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 57399
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
490 000 € 638 €/m²
  • Kod obiektowy 62906
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
450 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 23196
  • Metry kw. 821 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
475 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 11079
  • Metry kw. 2072 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera