440 000 €
1600 €/m²
Property 57399 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,6
  • Odległość do morza: 6700 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż Działka275 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 440 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
535 000 € 652 €/m²
  • Kod obiektowy 34164
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod obiektowy 60631
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
500 000 € 520 €/m²
  • Kod obiektowy 46661
  • Metry kw. 960 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 58136
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod obiektowy 11174
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
490 000 € 638 €/m²
  • Kod obiektowy 62906
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 21312
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera