140 000 €
187 €/m²
Property 57456 photo 1
Property 57456 photo 2
Property 57456 photo 3
Property 57456 photo 4
Property 57456 photo 5
Property 57456 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka748 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 455 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51455
  • Metry kw. 1900 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
140 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 57456
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
195 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 50406
  • Metry kw. 9068 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
171 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 52109
  • Metry kw. 12178 m²
  • Odległość do plaży 1117 m
Sprzedaż
159 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 51499
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 41955
  • Metry kw. 4519 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
200 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51207
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
180 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 44617
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera