35 000 €
135 €/m²
Property 57530 photo 1
Property 57530 photo 2
Property 57530 photo 3
Property 57530 photo 4
Property 57530 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 260 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 49723
  • Metry kw. 20 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 62046
  • Metry kw. 28 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
35 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 57530
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
30 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 41885
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
40 000 € 727 €/m²
  • Kod obiektowy 42339
  • Metry kw. 55 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod obiektowy 39957
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
38 000 € 336 €/m²
  • Kod obiektowy 57944
  • Metry kw. 113 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera