75 000 €
150 €/m²
Property 57555 photo 1
Property 57555 photo 2
Property 57555 photo 3
Property 57555 photo 4
Property 57555 photo 5
Property 57555 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 140 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61788
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29675
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 37021
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38292
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 30940
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera