640 000 €
200 €/m²
Property 57571 photo 1
Property 57571 photo 2
Property 57571 photo 3
Property 57571 photo 4
Property 57571 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka3200 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1920 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 37410
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
525 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 47413
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
800 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 13174
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
540 000 € 539 000 € 159 €/m²
  • Kod obiektowy 16553
  • Metry kw. 3373 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
750 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32035
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
860 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47506
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39826
  • Metry kw. 2920 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera