44 000 € 32 000 €
139 €/m²
Property 5771 photo 1
Property 5771 photo 2
Property 5771 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 230 metrów kwadratowych we wsi Mohos, niedaleko Stalidy. Działka nadaje się pod budowę nieruchomości mieszkalnych do 180 mkw. Dojazd do działki prowadzi dobrą drogą asfaltową, natomiast tuż obok znajdują się dostawy wody i prądu. 

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
54 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 39458
  • Metry kw. 890 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
50 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 50364
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod obiektowy 26770
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
40 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 10321
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
65 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 43110
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Sprzedaż
40 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 37983
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
40 600 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37599
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 43713
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 5771
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera