89 000 €
43 €/m²
Property 57727 photo 1
Property 57727 photo 2
Property 57727 photo 3
Property 57727 photo 4
Property 57727 photo 5
Property 57727 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka2031 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
102 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 48429
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
100 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 42269
  • Metry kw. 1070 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
130 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59114
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
120 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56751
  • Metry kw. 3732 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
120 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 50410
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
115 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62016
  • Metry kw. 5343 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
75 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 42790
  • Metry kw. 944 m²
  • Odległość do plaży 5600 m

Subskrypcja newslettera