Sprzedaż - Działka 4000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Vamos Douliana
64 000 €
16 €/m²
Property 57760 photo 1
Property 57760 photo 2
Property 57760 photo 3
Property 57760 photo 4
Property 57760 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
89 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 57727
  • Metry kw. 2031 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63360
  • Metry kw. 993 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 31235
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42794
  • Metry kw. 8756 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51865
  • Metry kw. 1346 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 18507
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
60 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 37922
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19200 m
Sprzedaż
80 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 63900
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera