125 000 €
438 €/m²
Property 57801 photo 1
Property 57801 photo 2
Property 57801 photo 3
Property 57801 photo 4
Property 57801 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,6
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 213 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka285 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 24239
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
150 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 38651
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
120 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 10477
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
165 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 63408
  • Metry kw. 7200 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
125 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 57801
  • Metry kw. 285 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
160 000 € 714 €/m²
  • Kod obiektowy 32237
  • Metry kw. 224 m²
  • Odległość do plaży 115000 m
Sprzedaż
125 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 7275
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 33618
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera