58 000 €
4 €/m²
Property 57847 photo 1
Property 57847 photo 2
Property 57847 photo 3
Property 57847 photo 4
Property 57847 photo 5
Property 57847 photo 6
Property 57847 photo 7
Property 57847 photo 8
Property 57847 photo 9
Property 57847 photo 10
Property 57847 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 4100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 10 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka12500 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 340 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 16502
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
60 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 49509
  • Metry kw. 1360 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
60 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 29945
  • Metry kw. 4296 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
52 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 44585
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
50 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 26169
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 31966
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
65 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 38851
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
80 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47309
  • Metry kw. 1460 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
50 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 49989
  • Metry kw. 325 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 42640
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera