3 750 000 €
92 €/m²
Property 57935 photo 1
Property 57935 photo 2
Property 57935 photo 3
Property 57935 photo 4
Property 57935 photo 5
Property 57935 photo 6
Property 57935 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka40453 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 8000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39997
  • Metry kw. 41865 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
5 277 187 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 63362
  • Metry kw. 99000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22950
  • Metry kw. 38652 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 30725
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
4 000 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 33298
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 9412
  • Metry kw. 39030 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 31004
  • Metry kw. 28800 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 38747
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
4 798 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 31239
  • Metry kw. 1116000 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 22430
  • Metry kw. 45000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera