Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 413 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Faliro - Ippokratio Agia Triada
520 000 €
1259 €/m²
Property 57938 photo 1
Property 57938 photo 2
Property 57938 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 7
  • Rok budowy: 1978
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: C
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Usługi

  • Access

Opis

Lokalizacja