Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 113 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Neapol Neapol
38 000 €
336 €/m²
Property 57944 photo 1
Property 57944 photo 2
Property 57944 photo 3
Property 57944 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1979
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Access

Opis

Lokalizacja