150 000 €
65 €/m²
Property 57948 photo 1
Property 57948 photo 2
Property 57948 photo 3
Property 57948 photo 4
Property 57948 photo 5
Property 57948 photo 6
Property 57948 photo 7
Property 57948 photo 8
Property 57948 photo 9
Property 57948 photo 10
Property 57948 photo 11
Property 57948 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka2307 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 414 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33832
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
165 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 37166
  • Metry kw. 4862 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
160 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 46763
  • Metry kw. 4216 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
195 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61294
  • Metry kw. 3321 m²
  • Odległość do plaży 823 m
Sprzedaż
170 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 63969
  • Metry kw. 8350 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
168 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 50823
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
125 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 62298
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
220 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 46195
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera