700 000 € 150 000 €
37 €/m²
Property 5797 photo 1
Property 5797 photo 2
Property 5797 photo 3
Property 5797 photo 4
Property 5797 photo 5
Property 5797 photo 6
Property 5797 photo 7
Property 5797 photo 8
Property 5797 photo 9
Property 5797 photo 10
Property 5797 photo 11
Property 5797 photo 12
Property 5797 photo 13
Property 5797 photo 14
Property 5797 photo 15
Property 5797 photo 16
Property 5797 photo 17
Property 5797 photo 18
Property 5797 photo 19
Property 5797 photo 20
Property 5797 photo 21
Property 5797 photo 22
Property 5797 photo 23
Property 5797 photo 24

Details

  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych w Atenach. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod obiektowy 62716
  • Metry kw. 875 m²
  • Odległość do plaży 13800 m
Sprzedaż
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 58136
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 53284
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod obiektowy 64605
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5797
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera