400 000 €
235 €/m²
Property 57971 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka1700 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 30740
  • Metry kw. 16313 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
450 000 € 303 €/m²
  • Kod obiektowy 57091
  • Metry kw. 1483 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 58014
  • Metry kw. 6596 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
550 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 21609
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
450 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 63475
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
460 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34037
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
420 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 62209
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
495 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 56988
  • Metry kw. 1321 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera