450 000 €
68 €/m²
Property 58014 photo 1
Property 58014 photo 2
Property 58014 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka6596 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 42501
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
500 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 60961
  • Metry kw. 3520 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
550 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 60089
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 49960
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
495 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 56988
  • Metry kw. 1321 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 63475
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
385 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 62843
  • Metry kw. 4625 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
570 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 60725
  • Metry kw. 22185 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
450 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 58014
  • Metry kw. 6596 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera