Sprzedaż - Działka 4400 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Tagarades powiedział:
160 000 €
36 €/m²
Property 58077 photo 1
Property 58077 photo 2
Property 58077 photo 3
Property 58077 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 14000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka4400 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 29528
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
175 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39856
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 29012
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 28997
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
160 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65514
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 8035
  • Metry kw. 4068 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
150 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 23748
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
130 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 29907
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
205 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59438
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera