230 000 €
83 €/m²
Property 58095 photo 1
Property 58095 photo 2
Property 58095 photo 3
Property 58095 photo 4
Property 58095 photo 5
Property 58095 photo 6
Property 58095 photo 7
Property 58095 photo 8
Property 58095 photo 9
Property 58095 photo 10
Property 58095 photo 11
Property 58095 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 170 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka2770 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 33336
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
190 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 33834
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
195 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 32463
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
330 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 37947
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 26126
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 31079
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 46092
  • Metry kw. 8841 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
320 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 34397
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera