100 000 €
53 €/m²
Property 58099 photo 1
Property 58099 photo 2
Property 58099 photo 3
Property 58099 photo 4
Property 58099 photo 5
Property 58099 photo 6
Property 58099 photo 7
Property 58099 photo 8
Property 58099 photo 9
Property 58099 photo 10
Property 58099 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka1880 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 56031
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
130 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 32703
  • Metry kw. 1174 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
90 000 € 459 €/m²
  • Kod obiektowy 61050
  • Metry kw. 196 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
95 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 65425
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33898
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
100 000 € 35 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 21746
  • Metry kw. 2415 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
105 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 63646
  • Metry kw. 4154 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 39405
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 30602
  • Metry kw. 4536 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
90 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 47076
  • Metry kw. 1206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera