105 000 €
102 €/m²
Property 58103 photo 1
Property 58103 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 614
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka1024 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 53281
  • Metry kw. 75 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 59193
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31769
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
85 000 € 531 €/m²
  • Kod obiektowy 58011
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 56020
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera