630 000 €
2520 €/m²
Property 58136 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka250 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 350 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
850 000 € 538 €/m²
  • Kod obiektowy 51120
  • Metry kw. 1577 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
720 000 € 685 €/m²
  • Kod obiektowy 63587
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 58136
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
535 000 € 652 €/m²
  • Kod obiektowy 34164
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod obiektowy 49120
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod obiektowy 64605
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 5936
  • Metry kw. 329 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera