1 200 000 €
3614 €/m²
Property 58141 photo 1
Property 58141 photo 2
Property 58141 photo 3
Property 58141 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 24
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka332 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 290 €/m²
  • Kod obiektowy 29754
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 12 m
Sprzedaż
1 200 000 € 3614 €/m²
  • Kod obiektowy 58141
  • Metry kw. 332 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 500 000 € 202 €/m²
  • Kod obiektowy 35986
  • Metry kw. 7414 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 38440
  • Metry kw. 8125 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 6622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 33347
  • Metry kw. 15240 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40861
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 14002
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
1 500 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 65152
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera