80 000 €
1000 €/m²
Property 58148 photo 1
Property 58148 photo 2
Property 58148 photo 3
Property 58148 photo 4
Property 58148 photo 5
Property 58148 photo 6
Property 58148 photo 7
Property 58148 photo 8
Property 58148 photo 9
Property 58148 photo 10
Property 58148 photo 11
Property 58148 photo 12
Property 58148 photo 13
Property 58148 photo 14
Property 58148 photo 15
Property 58148 photo 16
Property 58148 photo 17
Property 58148 photo 18
Property 58148 photo 19

Details

  • Rok budowy: 1950
  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 21 km
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 80 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Semi-first floor się z 2 sypialnie, salon. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera kominek.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 1226 €/m²
  • Kod obiektowy 48448
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 50746
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
65 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 63956
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 58148
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
70 000 € 482 €/m²
  • Kod obiektowy 64849
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 56011
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
80 000 € 661 €/m²
  • Kod obiektowy 62426
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
65 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 63807
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera