60 000 €
15 €/m²
Property 58250 photo 1
Property 58250 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 30000 m
  • Odległość od lotniska: 62 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 61070
  • Metry kw. 575 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
67 000 € 475 €/m²
  • Kod obiektowy 61046
  • Metry kw. 141 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
80 000 € 606 €/m²
  • Kod obiektowy 54820
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
85 000 € 531 €/m²
  • Kod obiektowy 58011
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
50 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 34974
  • Metry kw. 609 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 56020
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
75 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 62796
  • Metry kw. 5760 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
60 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 58250
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
50 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63097
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera