520 000 €
3562 €/m²
Property 58348 photo 1
Property 58348 photo 2
Property 58348 photo 3
Property 58348 photo 4
Property 58348 photo 5
Property 58348 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1984
  • Energy Class: B
  • Odległość do morza: 120 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 146 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod obiektowy 34711
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 39372
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 43219
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
520 000 € 3561 €/m²
  • Kod obiektowy 58348
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod obiektowy 62715
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
700 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 35655
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
490 000 € 583 €/m²
  • Kod obiektowy 62060
  • Metry kw. 840 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 58323
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 63644
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
525 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 62721
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m

Subskrypcja newslettera