370 000 €
416 €/m²
Property 58405 photo 1
Property 58405 photo 2
Property 58405 photo 3
Property 58405 photo 4
Property 58405 photo 5
Property 58405 photo 6
Property 58405 photo 7
Property 58405 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka889 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 537 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 195 €/m²
  • Kod obiektowy 47339
  • Metry kw. 2450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 540 €/m²
  • Kod obiektowy 58261
  • Metry kw. 925 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 31676
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
450 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 26036
  • Metry kw. 5908 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
450 000 € 239 €/m²
  • Kod obiektowy 35051
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 64636
  • Metry kw. 10312 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 6620
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
480 000 € 722 €/m²
  • Kod obiektowy 36450
  • Metry kw. 664 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • Kod obiektowy 38591
  • Metry kw. 840 m²
  • Odległość do plaży 4300 m

Subskrypcja newslettera