75 000 €
1071 €/m²
Property 5846 photo 1
Property 5846 photo 2
Property 5846 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka70 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
96 000 € 384 €/m²
  • Kod obiektowy 12557
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
75 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 7741
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod obiektowy 5846
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 5900
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 2990
  • Metry kw. 2985 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 175 €/m²
  • Kod obiektowy 32698
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 1130 m
Sprzedaż
85 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 23645
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
95 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 46180
  • Metry kw. 14086 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
65 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 35877
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
65 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56666
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 870 m

Subskrypcja newslettera