1 700 000 €
9340 €/m²
Property 58550 photo 1
Property 58550 photo 2
Property 58550 photo 3
Property 58550 photo 4
Property 58550 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka182 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod obiektowy 58550
  • Metry kw. 182 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
2 000 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 24707
  • Metry kw. 32000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 30092
  • Metry kw. 8866 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 34334
  • Metry kw. 41000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
2 200 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 50542
  • Metry kw. 90000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33337
  • Metry kw. 21083 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 60458
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 30606
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 60580
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 500 000 €
  • Kod obiektowy 2841
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera