Sprzedaż - Działka 12500 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Obszar lotniska Macedonia
1 000 000 €
80 €/m²
Property 58868 photo 1
Property 58868 photo 2
Property 58868 photo 3
Property 58868 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka12500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 52922
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
870 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 63660
  • Metry kw. 4748 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod obiektowy 46699
  • Metry kw. 3380 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
850 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 59690
  • Metry kw. 8248 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 58868
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22203
  • Metry kw. 2474 m²
  • Odległość do plaży 177 m
Sprzedaż
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 31700
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod obiektowy 56773
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera