680 000 €
4 €/m²
Property 58882 photo 1
Property 58882 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka143484 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 22000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 13174
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
600 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 32335
  • Metry kw. 6340 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
700 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 33666
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
650 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44104
  • Metry kw. 4580 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
750 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32035
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
587 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 44257
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera