228 000 €
2257 €/m²
Property 58889 photo 1
Property 58889 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Rok budowy: 2025
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 101 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 2 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod obiektowy 64569
  • Metry kw. 137 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 40214
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod obiektowy 64649
  • Metry kw. 74 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod obiektowy 8526
  • Metry kw. 40 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod obiektowy 58889
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
235 000 € 1146 €/m²
  • Kod obiektowy 50990
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
320 000 € 1230 €/m²
  • Kod obiektowy 59392
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
340 000 € 944 €/m²
  • Kod obiektowy 62923
  • Metry kw. 360 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera