130 000 €
105 €/m²
Property 59114 photo 1
Property 59114 photo 2
Property 59114 photo 3
Property 59114 photo 4
Property 59114 photo 5
Property 59114 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka1229 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wyłączny Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63957
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Rekomendowane Sprzedaż
179 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63493
  • Metry kw. 2950 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 54604
  • Metry kw. 2199 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 51904
  • Metry kw. 4017 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 52550
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
110 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 44087
  • Metry kw. 1541 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
150 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 63283
  • Metry kw. 1968 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
138 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55956
  • Metry kw. 3092 m²
  • Odległość do plaży 950 m

Subskrypcja newslettera